Neauglības iemeslu atklāšana Grūtniecības neiznēsāšana Hiperstimulācija Sarežģīti gadījumi

Klīnika

Priecājamies jūs sveikt mūsu klīnikas internetvietnē! Ja jūs esat mūs atraduši un šeit ieskatījušies, tas nozīmē, ka mūsu mērķi un uzdevumi sakrīt. Jūsu mērķis – sagaidīt ilgoto mazuli. Mūsu mērķis – izdarīt visu, lai šis laimīgais notikums izdotos. Neauglība nav spriedums, bet slimība, kuru var un ir nepieciešams pārvarēt! Mēs varam atrisināt jūsu problēmu pat pašos sarežģītākajos un gandrīz vai bezcerīgākajos gadījumos, kad jums ir atteikušies palīdzēt nepiemērota vecuma vai sarežģītu pataloģiju dēļ. Mūsu kopīgais mērķis – ne tikai grūtniecība, bet arī bērna piedzimšana. Mēs jūs atbalstīsim visa ceļa garumā uz vēlamo mērķi. IVF, ICSI, PGD, histeroskopija, laparoskopija, fertiloskopija, plastiskā ķirurģija starpenē.

Mūsu arsenālā ir pašas modernākās un oriģinālākās metodes, mēs jums piedāvāsim efektīvāko individuālo risinājumu, kas daudzos gadījumos ļaus iztikt bez IVF. Ja IVF ir vienīgais problēmas risinājuma ceļš, tad nepieļausim olnīcu hiperstimulācijas sindroma sekas. Mēs tāpat esam gatavi sniegt jums palīdzību jebkuru ginekoloģisko, onkoloģisko un uroloģisko saslimšanu diagnostikā un ārstēšanā.

Veiksmes stāsti

Desmit gadus mēs dzīvojām ar mūsu problēmu, bet rezultātā tikai noskaidrojām, ka spermā nav spermatozoīdu. Lolodami pēdējo cerību, devāmies uz klīniku „Jūsu ārsti”. Šeit, neskatoties uz tik smagu slēdzienu, ārsti bija gatavi mums palīdzēt. Vienā dienā kopā ar olnīcu punkciju tika veikta arī sēklinieku punkcija, un tika atklāts neliels kustīgo spermatozoīdu daudzums. Tie arī tika izmantoti olšūnas apaugļošanai, kam sekoja grūtniecība un - pats galvenais - bērna piedzimšana. Esam laimīgi! Paldies!
Katja un Ivars
1
Izmeklēšana
Detalizēta saruna ar ārstu, rūpīga izmeklēšana un analīzes. Šī shēma ļauj noteikt konkrētā pāra individuālās problēmas. Kā likums, iemeslu kopumi ir dažādi, un viena kombinācija atšķiras no citas.
2
Ārstēšana
Kaut gan klīnika specializējas neauglības ārstēšanā, mēs uzskatām, ka sievietes reproduktīvā veselība ir vispārējās veselības daļa. Tāpēc mums ir izstrādātas shēmas dažādu slimību, tajā skaitā arī onkoloģisko, diagnostikā un ārstēšanā dažādās vecuma grupās.
3
Pakalpojumi
Neauglības diagnostika un ārstēšana (EKA (IVF), inseminācija dzemdes dobumā (IUI), TESA, PĢD). Grūtniecības neiznēsāšanas un grūtniecības pataloģijas ārstēšana. Sievietes reproduktīvās sistēmas labdabīgo un ļaundabīgo jaunveidojumu diagnostika un ārstēšana. Plastiskā ginekoloģiskā ķirurģija. Diagnostiskās un ārstnieciskās mazinvazīvās operācijas (ofisa histeroskopija–fertiloskopija), izmantojot vispārējo narkozi. Iekšējo orgānu USG diagnostika.
Kur
Rīga, Latvija
Rīga – pilsēta, kurā jūs ne tikai atrisināsiet savas problēmas, kas ir saistītas ar neauglību, bet arī varēsiet interesanti pavadīt laiku un lieliski atpūsties. Ja jūs interesē vēsture, tad mūsu pilsēta ir tieši tas, kas jums nepieciešams. Katra māja, katra iela ir saistītas ar vēsturiskiem notikumiem un leģendām.