HBA

HBA-tests: spermatozoīdu-hialuronāna saistošais tests (funkcionālais tests)
 
HBA spermas funkcionālais tests ir domāts spermas funkcionālās kvalitātes, strukturālās nobriešanas un apaugļošanas potenciāla izmeklēšanai.
 
Nobriedušiem spermatozoīdiem ir raksturīgs liels hialuronāna receptoru blīvums, kas atbild par iekļūšanu olšūnā. Spermatozoīdi, kuriem spermioģenēzes process ir pabeigts, atšķiras ar spermija plazmas membrānas pārbūvi, citoplazmas atdalīšanos un kodola nobriešanu (Huszar et al., 2003). Savukārt nenobrieduši spermatozoīdi ar nepietiekami pārbūvētu membrānu hialuronskābes receptoriem nepiesaistās (Cayli et al. 2003).
 
HBA testam ir liela klīniskā nozīme vīriešu neauglības diagnostikā un pareiza IVF ārstēšanas kursa noteikšanā. Tas ļauj izvēlēties starp IUI vai IVF un ICSI procedūrām, nosakot spermas nobriešanu un apaugļošanas spējas, vai starp ICSI un PICSI, ja iepriekšējos IVF gadījumos bija pieredzēti zems apaugļoto olšūnu procents vai slikta embriju kvalitāte.
 
Funkcionālais spermas tests pirms IUI, IVF vai ICSI ļauj ārstam izvēlēties katram pārim tādu ārstēšanas veidu, kas ir visefektīvākais cenas un rezultātu ziņā.
Pirmā vizīte
Uzziniet, kāpēc visbiežāk cilvēki vēršas pēc palīdzības, pie mums.
Ārstēšana
Deatlizēts pakalpojumu saraksts
Komanda
Iepazīsimies!